Young graphic designer working in office
Yaratıcı işlerdeki iddiamızı sanattan beslenen, okuyan, düşünen, sorgulayan, araştıran ve daima öğrenen yaklaşımımızdan ve teknolojiye olan yatkınlığımızdan alıyoruz. Çizgi altı ve çizgi üstü tüm tasarım ihtiyaçlarınızı yaratıcı bir yaklaşımla ele alıyor, hızla yanıt sunuyoruz. Tasarım yaparken tek kaygımız sadece “güzel” olması değil, sadece “ticari amaca hizmet etmesi” de değil. Tasarım çalışmalarımızı kendimize kural edindiğimiz 5E formülüne dayandırıyoruz: Etik + Etkili + Estetik + Ekonomik + Eşsiz (Özgün)

Günümüz tüketicisinin “bakarak tüketme” eğiliminin bir parçası olarak işe görsel tanıtım unsurlarının oluşturulmasıyla başlıyoruz. Sosyal medya paylaşımlarından belgesellere çok geniş bir yelpazede deneyim sahibiyiz.

Görsel iletişim disiplinlerini ve ilham verici fikirleri bir arada kullanarak projenin mesajını hedef kitleye etkili bir biçimde sunuyoruz.

Projenin gerçeğe en yakın şekilde üç boyutlu çizim olarak modellenmesini sağlıyoruz. Oyun projelerinden TV reklamlarına pek çok mecrada kullanılabilecek içerikleri 3D çizim teknikleriyle hayata geçiriyoruz.

Animasyon, film hazırlamanın en basit yoludur. Biz onu, hikayeleri anlatmanın en etkili ve yaratıcı yoluna dönüştürüyoruz.

Logo tasarımında vaadimiz net: Farklı değil, eşsiz! Logo tasarımıyla birlikte kurumsal kimlik kitapçığı ve gerekli tüm evrakların tasarımını yapıyoruz. Yaratıcı olduğu kadar kullanım amacına da doğru şekilde hizmet eden kurumsal kimlik tasarımları için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kendini fark ettiren, markanın vaadini ve ürünün özelliklerini yaratıcı bir yorumla temsil eden, aynı zamanda çok işlevli ve doğaya saygılı ambalaj tasarımları yapıyoruz.