Diversity People Seminar Learning Cityscape Concept
Her gün birbiri ardına gerçekleştirilen onlarca etkinlik arasından farklılaşmanızı, akılda kalıcı buluşmalara ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz. Etkinliği satan en önemli unsur içeriğidir. Nitelikli içerik, doğru planlama ve etkili iletişim, etkinliğin başarısını belirler. Herkes için zamanın çok değerli ve kısıtlı olduğu, insanları bir yere çekmenin giderek zorlaştığı günümüzde fark yaratan etkinlikler tasarlamak ve doğru kişileri doğru temalar çerçevesinde doğru noktada buluşturan platformlar kurmak bizim işimiz.

Fuar katılımlarını etkin ve verimli hale getiren fikir ve çözümler sunuyoruz. Tema geliştirilmesi, temaya uygun etkinlik içi etkinlik kurgulanması, kullanılan alanın bir cazibe merkezine dönüştürülmesi, ilgi ve dolayısıyla ziyaretçi çekmesi üzerine proje üretiyoruz. Eşleştirme (match-making) buluşmaları organize ediyoruz. Ayrıca stant, reklam ve tanıtım malzemeleri tasarımı ve üretimini üstleniyoruz.

İçerik geliştirme ve organizasyon yönetimi alanında profesyonel hizmet sunuyoruz.

Mevcut etkinliklere sponsorluk ya da kurumunuzun/markanızın ev sahipliğinde bir etkinlik için içerik üretiminden LCV’ye, branding’den konuşmacı teminine tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz.

Bir etkinliği cazip hale getirmenin en etkili unsuru konuşmacısıdır. Farklı uzmanlık alanlarına sahip yerli ve yabancı konuşmacılara ulaşmak, belki de hiç aklınızda olmayan isimleri önermemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.