3380861
Dijital iletişim stratejimiz, ölçülebilir sonuçlar elde etme temeli üzerine kurgulanmıştır. Çevrimiçi mecradaki tüm kanalları yenilikçi, yaratıcı yaklaşımlar doğrultusunda kurumsal çıkarlara en üst düzeyde hizmet edecek şekilde kullanır, yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmayı güvence altına alırız. Dijital iletişim bizim için hoş bir internet sitesinden, şık bir sosyal medya “post”undan çok daha fazlasıdır. Yaratıcı düşüncenin er meydanıdır. Monolog değil, diyalog kurmanın yoludur. Çevrimdışı dünyadaki itibarın çevrimiçi dünyadaki tamamlayıcısıdır.

Sosyal medya kanallarınızı, fikirlerinizi kitlelere ulaştırabileceğiniz; duygusal, öyküleştirilmiş, etkileyici, reklam kokmayan, şaşırtıcı, özgün ve dolayısıyla paylaşılabilir içeriklerle donatıyoruz. Viral içerikler üretiyor, “fake” değil “gerçek” takipçiler kazandırıyor, 7/24 yorum ve mesajlarınıza yanıt veriyor, anlamlı bir trafik oluşturuyoruz. Sosyal medya reklamlarınızı ilgi alanları ve demografik özelliklere göre doğru kitlelere ulaştırıyor, etkin ve verimli dönüşler almanızı sağlıyoruz.

Bilgisayarın yerini akıllı telefon ve tabletlerin almaya başladığı günümüz ekonomisinde, işinizi mobil ortamda da yönetmenize olanak tanıyan uygulamalar geliştiriyor, ayrıca ürün ve hizmetlerinizi mobil pazarda satışa sunabilmenizi sağlıyoruz. Mobil uygulamaların yükselen trendinde pay sahibi olmak isteyen şirketler için mobil teknolojiler alanındaki deneyimimiz ve kreatif ekibimizle anahtar teslimi hizmet sunuyoruz. Mobil uygulama çözümlerimizden hem şirketinizi mobil ortamda yönetmek hem de mobil mecrayı yeni ve etkin bir iletişim kanalı olarak değerlendirmek için yararlanabilirsiniz.

Yaratıcı dijital medya kampanyaları ve özgün içerik üretimlerimizle çevrimiçi (online) mecrada rakipleriniz arasından öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı odaklı, mobil ve SEO uyumlu kişisel, kurumsal, tematik ve e-ticaret amaçlı internet siteleri tasarlıyor ve yayınlıyoruz. İnternet sitesi tasarımı projelerinin yarısından fazlasının hüsranla sonuçlandığı günümüzde,  işinizi tek seferde başarıyla sonuçlandırabileceğiniz profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Kimse bulamıyorsa bir internet sitesi sahibi olmanın da bir anlamı yoktur. SEO’ya yatırım yapmazsanız internet siteniz arama motorlarında görünmeyebilir ya da rakipleriniz sizden daha fazla görünür olarak trafiğinizi (dolayısıyla müşterilerinizi) elinizden alabilir. SEO yaklaşımımız internet sitenizin arama motorları tarafından “kaliteli” algılanmasını sağlamak, kullanıcıların arama deneyimlerini en iyi hale getirmek ve yüksek dönüşüm oranlarıyla kazanmanızı sağlamak üzerine kuruludur. Böylelikle AdWords çalışmasında da daha düşük bütçeyle daha etkili sonuçlar almak mümkün olur. Google ve Yandex gibi arama motorlarının yanı sıra YouTube ve GMail reklamları gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

İnternet’ten içerik kaldırma, Google’dan eski içerik sildirme ya da İnternet’ten içerik çıkartma olarak da anılan dijital alanda bırakılan izlerin kaldırılması işlemi için alanında uzman teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında İnternet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içeriklerin kaldırılması veya talebe göre arama sonuçlarında görüntülenmemesi üzerine çalışmalar da bulunuyor. Türkiye ve uluslararası alandaki partnerlerimizle birlikte İnternet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikler konusunda hizmet veriyoruz. Alanında uzman teknik ekibimizin yanı sıra medya ilişkileri departmanımız ile en hızlı sürede geriye dönük olumsuz içerikleri kaynaklarından kaldırabiliyor ya da online mecralarda bir daha hiçbir zaman görünmeyecek şekilde yok ediyoruz.

Bugünün ve geleceğin önemli bir dijital iletişim eğilimi olan oyunlaştırmayı, herhangi bir oyun yazıp kullanıcıya sunmaktan ibaret görmüyoruz. İş hedeflerinize bağlı olarak kullanıcıdan beklediğiniz davranışları teşvik etmek amacıyla puan tabloları, rozetler, seviye göstergeleri, ödüller gibi dijital oyun tekniklerini herhangi bir platforma entegre edebiliyoruz. Bu platformlar mobil uygulamalar, internet siteleri, sosyal medya kanalları, hatta outdoor mecralar bile olabilir.