Şirketleri iş hedeflerine ulaştıran yolu kısaltıp kolaylaştıran iletişim çalışmaları yapıyoruz. Yeninin ve yeniliğin peşinde cesaret ve kararlılıkla ilerliyoruz. Hizmet sunduğumuz ve aslında birer iş ortağı olarak gördüğümüz “müşterilerimiz”in kendilerini doğru ifade etmelerini, algılarını doğru yönetmelerini ve rakipleri arasında farklılaşmalarını sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

Çağan İletişim Ajansı olarak pazarlama, iletişim ve yayıncılıkta 20 yıllık deneyime sahip, bunun yanı sıra teknolojinin içine doğup son 5 yılını dijital iletişimde uzmanlaşarak geçirmiş profesyonellerden oluşan güçlü bir ekibe sahibiz. Gücümüzü ve cesaretimizi de işte bu “üreten beyinlerin iş birliği”nden alıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Her sektör ve ölçekten şirketin iletişim ihtiyaçlarına yönelik butik hizmet sunuyor, ihtiyaca özel benzersiz fikir ve araçlar kullanıyor, “müşterilerimiz”le karşılıklı masalarda değil, yan yana, dirsek dirseğe çalışıyoruz. “Neden Çağan İletişim Ajansı?” sorusunun pek çok yanıtı olsa da, en önemlisi işte bu: İşinizi sizinle birlikte sahipleniyoruz.

Bütünleşik Yapımız

Kurucumuz ve Genel Yönetmenimiz yazar Ahmet Çağan önderliğinde iletişim yönetimi, tasarım, yayıncılık, prodüksiyon, teknoloji gibi farklı disiplinlerde yetkin 20 kişilik ekibimizle bir şirketin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılayabiliyoruz.

Çağan İletişim Ajansı Çalışan Profili

Çağan İletişim Ajansı’nın en değerli sermayesi deneyimli, yaratıcı insan kaynağıdır. Burası; kurum, ajans ve medya tarafında 20 yılı aşan deneyime sahip danışman ve uygulayıcılar ile teknolojinin içine doğup son 5 yılını dijital iletişimde uzmanlaşarak geçiren taze beyinlerin buluştuğu bir çatıdır. Danışmanlarımızın pazarlama ve iletişim alanındaki yatay uzmanlıklarının yanında sağlık, finans, perakende, otomotiv, telekom, eğitim, inşaat, mücevher, teknoloji, tekstil gibi dikey sektörlerde de özel uzmanlıkları bulunuyor.

Vizyonumuz

● Şirketlerin sürdürülebilir iş başarısının bir parçası olmak.
● Değişen dünyayla uyum içinde, evrensel iletişim değer ve kuralları ile yerel gerçekleri bütünleştiren anlayışla sektörün gelişimine katkıda bulunmak.
● Mesleki etik ilkelerinden ödün vermeden doğru ve faydalı iletişim projelerinin hayata geçmesini sağlayan öncü bir ajans olmak.

Misyonumuz

● Küresel rekabetin en önemli unsuru olan algı yönetimi alanında iş dünyasına yeni, faydalı ve katma değeri yüksek proje ve açılımlar kazandırmak.
● Araştırma ve analize dayalı, deneyim ve birikim ışığında şekillenen, akılcı, sürdürülebilir ve ayakları yere sağlam basan stratejik iletişim çalışmalarıyla toplumsal ekonomik kalkınmamıza fayda sağlamak.
● Tüketicinin aklında, kalbinde ve alışveriş sepetinde yer edinmeye yönelik olarak şirketlerin iletişim çalışmalarına değer, satış çabalarına ivme kazandıracak özgün projeler geliştirmek, uygulamak ve yönetmek.
● Hedef kitlelerde fikir ve davranış değişikliğine yol açacak etkiler oluşturmak.
● İletişim sektöründe istihdam olanağı yaratmak.

Değerlerimiz

● Yenilikçi düşünce: Özgün olma cesareti.
● Kolektif yaratıcılık: Üreten beyinlerin iş birliği.
● Kalite: Düşünceden uygulamaya en yüksek standartlar.
● Tutku: Zihinsel ve duygusal adanmışlık.
● Dürüstlük ve hesap verebilirlik: İlkeni koru, sözüne sahip çık.